Kiedyś sport zmienił moje życie, dziś może zmienić Twoje

 • Moje początki

  motywacjaTo ja i moje ulubione zdjęcie z czasów młodości. Lubię je, bo przypomina mi jak długą drogę przeszedłem i jak bardzo się zmieniłem, i to nie tylko fizycznie, dzięki sportowi. Uwierzycie, że już wtedy naprawdę kochałem sport i dużo się ruszałem? Ale, jak wielu amatorów, ćwiczyłem bez wiedzy, składu i ładu. Efekty? Widać, że ich nie było widać.

 • Metamorfoza I – Trening ciała i charakteru

  2Pierwsze efekty pojawiły się dopiero po latach, gdy trafiłem w ręce profesjonalnych trenerów z klubu siatkarskiego. Tam zrozumiałem, że tylko systematyczny i mądrze ułożony trening daje prawdziwe rezultaty i pozwala na zmianę. W moim przypadku – lepszą sylwetkę, rzeźbę oraz pewność siebie i wiarę, że mogę więcej. Więc sięgnąłem po więcej.

 • Metamorfoza II – Trening siłowy

  3Fascynacja sportem pchnęła mnie na studiach na kierunek fizjoterapia. To okres zdobywania wiedzy teoretycznej, ale i praktycznej. Tam nastąpił punkt zwrotny w moim sportowym życiu: odkryłem trening siłowy. Żaden inny trening nie dał mi takich efektów w kształtowaniu sylwetki, jak ten. I do dziś wierzę, że ta forma ćwiczeń pozwala osiągnąć różne, wymarzone efekty: wyszczuplić sylwetkę, nabrać mięśni, wzmocnić kondycję, wyrzeźbić wybrane partie ciała itp. Lata spędzone przeze mnie na treningach siłowych ukształtowały moją dzisiejszą sylwetkę, dały mi jednocześnie wiedzę o skutecznych metodach, pozwoliły wyeliminować te nieskuteczne, pokazały najczęstsze błędy, przyczyny kontuzji – wszystko to sprawdziłem na własnej skórze. Dziś łącząc doświadczenie treningu siłowego i wiedzę z zakresu fizjoterapii pomagam moim podopiecznym osiągać ich cele. Jako trener personalny pracuję od czasu studiów. I nic nie cieszy mnie tak jak widok zmiany jaka zachodzi w moim podopiecznym, kiedy wraz z upływem czasu zmienia się jego sylwetka, poprawia samopoczucie i samoocena.

  Może czas zacząć Twoją metamorfozę?