Lata pracy pokazały mi, że nie ma dwóch identycznych Klientów, ani dwóch takich samych treningów. Trening personalny w domu, plenerze lub klubie fitness zawsze dostosowany jest indywidualnie pod Klienta uwzględniając jego cele, sprawność fizyczną, czas jaki chce poświęcić oraz przebyte kontuzje.

 

Razem możemy zrealizować każdy Twój cel. Pytanie tylko: jaki masz cel?aktywny trening w domu

Trening personalny w domu

Zamiast klubu fitness wolisz trenować u siebie w domu? Mogę przyjechać do Ciebie! Wystarczy i miejsca i podstawowy sprzęt, który przywiozę ze sobą. Możesz również zebrać znajomych i potrenować w większej grupie. Treningi prowadzone są przez doświadczoną trenerkę i fizjoterapeutkę (więcej o Paulinie w zakładce Rehabilitacja).

kompleksowy trening sylwetki

Budowa masy mięśniowej

Od zawsze byłeś chudy i miałeś problemy z przybraniem na wadze? Chcesz poprawić wygląd swojej sylwetki? Jeśli tak, to ten rodzaj treningu jest dla Ciebie! W czasie spotkań skupimy się na ułożeniu planu ćwiczeń siłowych w taką konfigurację, która najmocniej pobudzi Twoje mięśnie do wzrostu. Dzięki temu szybko osiągniesz sylwetkę, o której od zawsze marzyłeś. Możemy się spotykać w klubie fitness, może to być również trening personalny w domu – to zależy od Ciebie.

trener personalny 2016

Spalanie tkanki tłuszczowej

Wejście na pierwsze piętro zaczyna być dla Ciebie wyzwaniem? Pomimo wielu prób nie jesteś w stanie zgubić zbędnych kilogramów ? Wypróbuj połączenia ćwiczeń siłowych i wydolnościowych, które wraz z prawidłowym odżywianiem dadzą efekt o jakim marzysz! Ten rodzaj zajęć jesteśmy w stanie wykonać w klubie fitness, w plenerze, może to być również trening personalny w domu, w dobrze znanym Ci miejscu. Skorzystaj z pierwszego, darmowego treningu by przekonać się o jego skuteczności.

aktywność fizyczna

Poprawa stanu zdrowia, rehabilitacja

Narzekasz na bóle pleców? Odczuwasz inne dolegliwości, które uprzykrzają Ci życie na co dzień? A może miałeś ostatnio kontuzję, która ogranicza Twoją sprawność? Wybierz medyczny trening personalny w domu, oparty na ćwiczeniach korygujących i rehabilitacyjnych, których celem jest poprawa Twojego funkcjonowania podczas codziennych czynności. Zapomnij o bólu i ciesz się pełną sprawnością! Umów się ze mną na pierwszy bezpłatny trening. Sprawdź też ofertę z działu Rehabilitacja.

obfity trening w twoim domu

Trening w plenerze

Nie przepadasz za przepełnionymi klubami fitness? Wolisz trenować na świeżym powietrzu? Żaden problem! Możemy trenować w parku, w lesie, na plaży lub innych terenach zielonych. Trenując na zewnątrz wykorzystamy przede wszystkim taśmy oporowe oraz obciążenie własnego ciała. Korzystaj z pozytywnych aspektów, jakie niesie ze sobą trenowanie na świeżym powietrzu – umów się na pierwszy, darmowy trening personalny w domu lub na zewnątrz.

trening to nie tylko sport

Poprawa wyników sportowych

Jesteś profesjonalnym sportowcem lub osobą aktywną, która chce poprawić swoje osiągnięcia w sporcie? Motoryczny trening personalny w domu, klubie fitness lub na świeżym powietrzu będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podczas spotkań skupimy się na poprawie sprawności w interesujących Cię obszarach, co pozwoli polepszyć wyniki. Sprawdź swoją sprawność na pierwszym, bezpłatnym treningu.

siła i kondycja

Twój niepowtarzalny cel

Chcesz zdobyć Koronę Ziemi? Przebiec maraton w mniej niż 3h? A może szykujesz się do sezonu narciarskiego w Alpach? Nieważne, jaki cel sobie stawiasz, jakie marzenie chcesz zrealizować – podziel się nim, a ja przygotuję trening personalny w domu, klubie, lub nawet w parku, który pomoże je zrealizować. Spotkajmy się na pierwszym bezpłatnym treningu.